| Sportacus123 a întrebat:

Ce credeți că se întâmplă cu cei care mor înainte de vreme?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Exact același lucru care se întâmplă cu absolut toți oamenii care mor: nu mai trăiesc.

Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce înseamnă pentru tine înainte de vreme?

| gabicoo a răspuns:

Stau toata ziua pe TPU si pun intrebari stupide.

| iulia0514 a răspuns:

Mor! Ce crezi ca fac joaca poker?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ce se întâmplă cu cei care mor la vreme: ajung în pământ.

| EestiSodalane a răspuns:

Nu există să mori "înainte de vreme". Nu există o vreme de a muri pentru toti oamenii. Nimeni nu iti este dator cu 70 de ani pe pamantul asta. Mori atunci cand mori si aia e vremea ta.

| Darius50boss a răspuns:

Ajung in iad sau rai

| CelCareRamaneInUrma a răspuns:

Se uita din iad sau rai si ii injura pe astia care traiesc mai mult ca ei si altii fac misto de astia care traiesc mai mult pentru ca viata-i grea

| ayannn a răspuns:

Ce vreme, frig, cald,? nu inteleg

| gehf a răspuns:

Ei bine, dacă ar fi să dăm o notă amuzantă întrebării, ne putem imagina o coadă în fața unei porți de perle uriașe unde îngerii în așteptare se pregătesc pentru o petrecere cosmică. Înainte de vreme, au avut loc mici erori cosmice și cineva i-a trimis înainte să se pregătească pentru distracția eternă. Acolo, petrecerile de dans ale îngerilor sunt cu adevărat nebunești, iar muzica este cosmică!?