| mariuzik a întrebat:

Ce credeti universul este finit? Vreau aici doar pareri de oameni desteptiwinking

Eu unul zic ca este finit. Nu exista nimic infinit.

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Si zici ca esti destept? Toata umanitatea a cazut de acord ca universul este infinit si vi tu sa spui ca nu-i asa! Mai sa fie! Oare pe cine sa credem?

32 răspunsuri:
| Favorite a răspuns:

Uite si parerea meahappy ESTE infinit in spatiu si timp am facut la geografielaughing in a 9a tonguelaughing

| ionovidiu a răspuns:

Pentru gandirea noastra poate fi infinit si ceva f complex dar finit, odata ce intelegi ceva devine finit, o fi imaginatia de vina