| sadlifetobe3 a întrebat:

Ce inseamna cand te visezi mireasa ci iubitul este viitorul tau sot?

7 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Inseamna ca ai o imaginatie limitata.

| lacrimi a răspuns:

Înseamnă că trebuie să vii cu picioarele pe pămant și să mai treci pe la școală cand mai ai ocazia.Nu mai mancați vise și fantezii că o să ramaneți cu stomacul gol.

| blondutza94 a răspuns:

Eu din cate am auzit de la bunicii mei e ca daca te visezi mireasa cica apare o boala grea...eu nu vreau sa te sperii da asa am auzit.

poate sunt doar niste vorbe din batranioh go on

| SteauaNordului a răspuns:

Ca te visezi mireasa poate insemna moarte sau boala grea.
eu mi-am visat iubitul cu verigheta pe mana insurat cu alta si nu a patit nimic( verigheta la barbati te visezi tu mireasa) deci sunt vise...

| RaduLeo a răspuns:

Inseamna ca ai visat ca esti mireasa... mare smecherie... cum puteti sa credeti asa cevalaughing)

| kindness a răspuns:

Ooo nu! serios straight face " cand cineva se viseaza mireasa, aceleia i apropie sfarsitul "

| Anita_2981 a răspuns:

Si eu am visat asa mai demult...si nu s-a intamplat nimic...