| Anna1725 a întrebat:

Ce inseamna daca visezi ca esti la mare si cazi in apa? (mie mi-e frica de apa si nu stiu sa inot)

Răspuns Câştigător
| Shammal a răspuns:

Inseamna ca faci progrese big grin lucrezi la frica asta pe care o ai de apa prin vis; ce s-a intamplat dupa ce ai cazut?

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Vezi ca o sa te apuce ploaia.Nu stiu cxit de mult sau putin dar o sa-ti ude haina un pic.Cum,necum,subconstientul va ramine la turnul de control al fiintei si va ramine deschis procesarii datelor chiar si pentru viitor.

| ochiverzi91 a răspuns:

Cauta cuvinte din vis pe www.visele.ro :) cel mai bun site despre semnificatia viselor

| fl0ryn22 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa inveti sa inoti laughing

| Anna1725 explică:

Apa era maloasa si calda