| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de filmul asta?
http://www.youtube.com/watch?v=JTyaK1C8NgU

Răspuns Câştigător
| bluebios a răspuns:

Absolut genial. Eu l-as fi denumit: "A crush couse on ateism or how to convert someone to atheism in 10 seconds." laughing)

3 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Clipul nu mi-a spus nimic interesant. Problema e a acelora care se bate cu caramida in piept ca, crede si intr-o situatie similara se caca pe ei.
@alexsmenaru, pe sinucigasii islamici trei factori ii determina la o astfel de actiune,
1- Familia lui va fi foarte respectata in cadrul comunitati
2- El va merge direct la Alah
3- Acolo in ceruri va avea 77 de fecioare virgine ale lui, ce zici tentante, mai ales fecioarele cand noi stim ca ei datorita religiei sexul e un vis, numai daca are banii sa-si i-a o muiere.

| GodBlessYou a răspuns:

Exista multi care mor pentru credinta lor, teroristii islamici! Clipul este o prostie de mare calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce parere sa am maddapple? este scris; vai de cel ratacit.dar mai vai de cel prin care vine ratacirea.si petru s-a lepadat de trei ori de mantuitorul.dar a fost rascumparat si a fost pus temelie a bisericii lui Hristos.si saul {Pavel}era un ucigas de crestini.si a fost apostol al nemurilor.el care ucidea crestini,a ajuns marele apostol al neamutilor ridicandu-i la viata.e greu de ales in ziua de azi, si mai ales la cati nebuni sant, si credinciosi si necredinciosi sa faci alegerea dreapta.de ce? fiindca sant indoieli.fiecare are o indoiala; de aceea a spus sutasul acela; cred Doamne. ajuta necredintei mele.maddaple? e mai usor sa castigi o medalie la un concurs mondial, decat cununa muceniciei.iar timp de pregatire avem toti.la fel.