| Foca_4528 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia asta? :http://www.youtube.com/watch?v=DHyJTpDFgc8
Dar despre filmul Titanic?

Răspuns Câştigător
| dydy21 a răspuns:

Pai aceasta este melodia mea de suflet.
Iar filmul este cel mai bun din lume... il stiu de la 4 ani si l-am vizionat de cel putin 30 de ori fara exagerare!
Imi aduc aminte cand eram mica si plecau parintii de acasa imi puneau filmul (il aveam pe o caseta video) si ma uitam la el. Apoi, cand se termina, il derulam si ma uitam din nou si tot asa pana seara laughing
deci cred ca este cel mai special film pentru mine big hug
mersi de intrebare!
Este cel mai frumos film de dragoste dintre toate pe care le-am vazut si sunt sigura ca asa va ramane!

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Si melodia si filmul sunt adevarata magie, unul din cele mai mari realizari in cinema si nu vor fi uitate.

| LittleandLiars a răspuns:

Melodia ma face sa imi amintesc de atunci cand eram mai mica sora mea se uita la Titanic si la final plangea si nu stiam de ce si plangeam si eu

Dar acum sunt mult mai mare si acum filmul ma sensibilizeaza

Melodia este superba

Iar ca acest film nu cred ca se va mai regiza

| powergirl a răspuns:

Pai titanic e un film super la fel si melodia tie nu iti place?

| 4LeafCloves a răspuns:

Este foarte frumoasa, o voce superba.
Filmul este genial. Pe mine m-a impresionat intamplarea, cum au pierit atatea suflete in ocean... ceva ce te lasa fara cuvinte.