| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de Legea Atracției din seria The Secret? Exista așa ceva?

3 răspunsuri:
| RegeleTauIonut a răspuns:

Man femeile au ipocrizia doar barbati se ataseaza femeile pentru bani si pentru ca ai muschi si fata simetrica

| Daniel323 a răspuns:

Tu n-ai s-o descoperi niciodata, asa ca nu ar trebui sa mai intrebi a 99-a oara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, EXISTA! in loc sa stai pe aici sa intrebi frenetic, mai bine ai incepe sa investighezi, sa citesti! cumpara niste carti scrise de Osho, Dalai Lama, citeste despre SIDDHARTHA GAUTAMA (Buddha)...bafta!