| Theo94 a întrebat:

Ce parere aveti despre cursurile online gratuite de la "Atelierul Digital de la Google"?

https://learndigital.withgoogle.com/atelieruldigital/cou rses

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am facut cateva ore odata, cand abia aparuse, pentru un certificat in numele facultatii. Dar nu m-a ajutat nici pana azi big grin

| Theo94 explică (pentru DoarBogdan):

Doar e gratis, la ce te astepti?
Cred ca acele cursuri sunt facute pentru cei care au deja niste diplome (studii superioare ) in anumite domenii, dar mai le trebuie ceva pe langa.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Theo94):

Da... e frumos totusi ca incearca sa invete lumea.

| troleibuz a răspuns:

Inutile.

| Theo94 explică (pentru troleibuz):

Ai facut vreo unul?

| troleibuz a răspuns (pentru Theo94):

Da. Acum 4-5 ani.