| inna a întrebat:

Ce parere aveti despre motto-ul : " Trebuie sa incerci sa faci imposibilul pentru a realiza posibilul."

Răspuns Câştigător
| alma a răspuns:

Buna, cred ca este fratele motto-ului "Daca vrei cu adevarat poti". O zi buna

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

E o abreviere de la vorba ''Nimic nu e imposibil'' happy

daniela
| daniela a răspuns:

Poate fi un mod de a privi intreaga viata

Shin
| Shin a răspuns:

Injiner-san: La inaltimea persoanei in cauza ar trebuis a incerci sa ajungi la "imposibilul" de 45 Kg. SI poate ajung la realul 48 Kg...winking
Shin.

| lbtc a răspuns:

Nu cred ca este bine... uite daca vrei sa faci dragoste normal ...nu trebuie sa incerci sa faci imposibilul

| zuzu_1842 a răspuns:

Practic trebuie sa dai totul din tine ...chiar si ceea ce ti se pare imposibil...ca sa realizezki ceva posibil dupa...adica...totusi... motto-ul asta zice: nimic nu e imposibilbig grin... aparentele inseala

prfml
| prfml a răspuns:

Daca nu incerci nu afli. Imposibilul este un cuvant folosit in general de cei care nu au incercat.Fiecare gandim diferit, deci fiecare poate aduce in plan o solutie. Fac exceptie la dorintele care tin de domeniul fantasticwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa faci ceva, poti daca tu chiar crezi in tine.