| anonim_4396 a întrebat:

Ce pareri aveti despre http://www.apple.com/ro/ipodshuffle/

10 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu mă impresionează, nu mă dau în vânt după ultimele apariții în materie de tehnologie, eu am un mp4 de doi ani și îmi merge perfect, nu văd de ce ar trebui să dau o grămadă de bani pe un ipod care este destul de scump când pot să-mi iau un mp3 sau un mp4.

| FucktheSystem a răspuns:

Și era să uit, mă enervează că n-are ecran, eu cum am sute de melodii pe mp4 aș înnebuni să stau să caut una dând din melodie în melodie când pot să o caut frumos în album sau în fișerul în care am pus-o.

| anonim_4396 explică (pentru FucktheSystem):

Din sutele de piese isi alegi doar care isi place mai mult si ai rezolvat problema sau faci foldere multe si ipodul asta isi spune pe engleza ce folder sa redea

| FucktheSystem a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar mie îmi plac toate mult.
Melodiile le aleg după cum am chef, dacă ar fi să o luăm așa ar trebui să fac sute de foldere ca Ipodul ăla să mi le spună pe toate până găsesc folderul cu melodia care o vreau. Mie mi se pare inutilă toată acțiunea când pe mp4-ul meu pot să văd și filme, să îmi văd melodiile în folderele mele frumos aranjate după album, cântăreț, gen etc., să văd poze, să joc jocuri și multe altele. Pe vremea când l-am luat mp4-ul ăsta era o sută și ceva de lei și face mult mai multe ca tâmpenia de ipod.

| CoquineNoire a răspuns:

Shuffling shuffling

| anonim_4396 explică (pentru CoquineNoire):

Spune si tu ce parere ai de el

| Woodenpints91 a răspuns:

Genul de player pe care nu îl pot suferi.
Eu am un mp3 de ceva vreme, şi încă e bun. Şi pot să-l iau cu mine peste tot, dacă am destule baterii. Plus că are şi display.

| anonim_4396 explică (pentru Woodenpints91):

De ce nu il suferi?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

1. e rea mic
2. nu are display
3. e pe acumulator,nu pe baterie, deci nu îl poţi lua cu tine mai multă vreme, undeva unde nu ai priză
4. arată gay

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Că ai greşit categoria.