| Mtz_1845 a întrebat:

Ce s-ar fi intamplat daca pinochio ar fi zis "Acum o sa imi creasca nasul!"?

Răspuns Câştigător
| Skylar a răspuns:

Universul s-ar sfarsi

15 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

@tHeBe5t
mda,,,foarte original.
esti puincurist, si nici nu suporti sa ti se spuna in fata asta.

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Ma.nu eu ti-am cerut pararea ci cel carer ti-a pus intrebarea...u de ce ---- mea te bagi in seama? te-am intrebat eu cat e ceasul?

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Dap true... e cam paradox asta. Dar cred ca ii crestea deoarece in momentul in care a zis afirmatia nasul nu ii crestea, prin urmare era o minciuna.

| Mtz_1845 explică (pentru Ucigasuldeprostie):

S-ar fi creat o bresa intre dimensiuni?

| ndc a răspuns:

Hai sa ne ingrijoram pentru asta dupa ce Pinnochio devine real.

| GiveMeYourPussy a răspuns:

laughing tare intrebarea laughing) cred ca daca ar auzi zana lui pinnochio s-ar sinucide laughing) meriti vot la intrebare :pe dar imi dai si mie o fundita te rog?batting eyelashes

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

Esti pupincurist.

@Mtz_1845 e un paradox.
si intrebare a mai fost pusa de „n" oriwinking

| n0matterman a răspuns:

Nu e paradox. Daca pinoncho crede ca nasul ii va creste,nu poti considera asta o minciuna si deci nasul nu-i va creste. Daca pinochio stie ca nasul nu-i va creste, atunci da, este o minciuna.

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru n0matterman):

Ba da,e un paradox.
daca nu i-ar creste nasul,ar deveni o minciuna,si i-ar creste nasul,dar atunci devine un adevar,ca i-a crescut, si iar se face mic, si tot asa.

are si @alzheimer dreptate.

| n0matterman a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Degeaba devine o minciuna dupa, ca el a terminat propozitia si dupa putin timp a vazut ca nu i-a crescut nasul.N-are cum sa-i creasca cu intarziere ca un "adevar" s-a dovedit a fi o minciuna.

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru n0matterman):

Mda.posibil happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ar creste si s-ar scurta inapoi.

| ShyKido a răspuns:

Ucigasul de prostie. nu ai zis bine. Daca spunea acum o sa iicreasca nasul, si era o minciuna, ii crestea nasul. dar daca spune ca ii creste nasul in acelasi timp nu prea are sens sa ii creasca, fiindca nasul ii crestea doar mintind. :d.
In fine. rolling on the floor

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru ShyKido):

" Acum... " Acum insemna in acel moment, decu cresterea nasului avea loc dupa ce termina propozitia.

| Sisoco a răspuns:

O erectie tot ar fi avut.