| Mc Master a întrebat:

Ce siteuri de free hosting website mai stiti?

5 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Sunt multe site-uri dar, depinde ce ai nevoie. Daca vrei sa hostezi un website free, poti incerca www.ucoz.ro. Aici, pe langa hostul free de 400 MB, FTP si traficuil nelimitat, ai un CMS complet prin care poti creea un website gratuit.

| EdK a răspuns:

Http://hoster.ro e cel mai bun host free... si acum au toate pachetele free, chiar si cele premium!

| Mc Master explică:

Eu vroiam ceva de genul www.webnode.com

| vreiunsite a răspuns:

VREIUNSITE este furnizor de servicii web si gazduire web pe servere ultra-perfomante.Gazduire web si pachete web hosting resseller in Romania. Cele mai mici preturi incepand de la 5 lei/luna.intra pe site si ai sa te convingi! www.vreiunsite.net

| bvlgarifm a răspuns:

Floryn iti pot oferi eu un cont free hosting 250 mb nethostvision@hotmail.com