| xxxxxxxxxxxxxx a întrebat:

Ce te face fericit ?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Faptul ca mi s-a dat ocazia sa ma bucur de viata, sa experimentez binele si raul, tristetea si fericirea.

37 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Cand intru pe TPU si nu gasesc intrebari idioate laughing

| mgtow a răspuns:

Un suflet cald.

| Georgianaax a răspuns:

Linistea, lumina, soarele, caldura, viatabig grin

| Skylar a răspuns:

O halba de bere in podu' vesel si o tigara ceruta de la o roscata tongue

| bebesweet a răspuns:

Bunabig grin
eu sunt fericita cand:

cand iubitul meu imi spune te iubesc
cand primesc ciocolata
cand am pofta de viata
big grin
cand fac ce vreau eu, indiferent de consecinte
cand ma imbrac cum vreau, chiar daca "nu este la moda"
cand pot sa imi sustin punctul de vedere chiar daca 20 de persoane sunt impotriva mea
cand nu trebuie sa dau raportul nimanui pentru ce fac, cum fac si cand fac
cand beau o bere cu baietii, chiar daca sunt fata
cand cineva se preocupa pentru mine
cand stiu ca cineva ma iubeste
cand daruiesc
cand e frumos afara
cand ma simt frumoasa
cand stiu motivul pentru care sunt extaziata
cand ascult muzica
cand prietenii adevarati sunt langa mine chiar daca am probleme si nu e totul ok

happy

| Andumin a răspuns:

Paescuitul,prieteni,prietenele!

| Bogdanst a răspuns:

Sa-ti raspund sincer, ma face fericit cea ce fac eu si imi place si la carea jungi sa te relaxezi, si de a uitat de toate probleme posibile inclusiv din aceasta tara.Dar tu? Ce te face fericit?

| EmaS a răspuns:

Cat despre mine fericirea mea este sa ma apropii de Domnul.Este este sursa fericirii si a bucuriei.De la El am pacea.De la El vin toate lucrurile bune.El mi-a dat o familie frumoasa, El ne poarta de grija.El mi-a pregatit un loc in cer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fericita cand stiu ca cineva se gandeste la mine,cand stiu ca cineva ma iubeste,cand vad copiii si inocenta lor,cand ascult o melodie care imi aduce amintiri,cand apar ghioceii, cand ploua dupa o zi de vara calda, cand reusesc sa fac ceea ce mi-am propus.

| wales a răspuns:

Proverbe 16:20 Cine cugetă la Cuvântul Domnului găseşte fericirea, şi cine se încrede în Domnul este fericit. –

| ღdiaღ a răspuns:

"Scoala" nu sun o tocilara, dar imi place.

| AnonimaPunct a răspuns:

Toate lucrurile bune rolling on the floor

| DenisaAbdn a răspuns:

In momentul asta, o cafea tare cu frisca si ciocolata amaruie. Maine, cine stie...

| ania a răspuns:

Iubirea lui Dumnezeu.Niciodata nu m-am simtit mai fericita decat atunci cand Dumnezeu mi-a daruit darul prezentei Lui.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Puterea de a ii darui in primul rand lui Dumnezeu orice sentiment si de a ii multumi pentru ca mi L-a dat, fie ca este un sentiment pozitiv sau negativ.

| MeScorpion a răspuns:

O sticla de vin bun si un sex oral.

| everyyoueveryme a răspuns:

Un zambet happy

| Schmuky a răspuns:

Cand vin acasa, si catelusul meu ma asteapta dand din coada si privinduma cu ochii lui mari si calzihappy

| Lluvia a răspuns:

Uneori e de ajuns un zambet ca sa fiu fericita mult timp:X!

| Licuriici a răspuns:

Sanatatea!
Si prezenta unei persoane dragi! happy

| Dmesss a răspuns:

Faptul ca tu nu esti mai prost ca mine.

Răspuns utilizator avertizat
| AG a răspuns:

Sunt fericita atunci cand mi se intampla ce imi doream sa se intample. Cand am langa mine persoana draga, cand sunt alaturi de familie si cand in jurul meu sunt doar oameni buni. Da stiu, poate parea utopic. Sunt fericita atunci cand privesc apusul si rasaritul, cand ma plimb noaptea si meditez la ce am facut cu o zi inainte. Sunt fericita cand ascult muzica, cand urmaresc o piesa buna, cand citesc, cand ma deconectez de lumea mizera si ipocrita in care traim.
Pe scurt: sunt fericita in basmul pe care incerc sa il traiesc zilnic. In lumea mea, fara manele, ipocrizie, fite si figuri. Sunt fericita atunci cand vad ca oamenii stiu sa aprecieze ceea ce merita apreciat.

| xxxxxxxxxxxxxx explică:

Pe mine nu ma face nimic fericit sad nu dau detalii

| SilviaBlur a răspuns:

Sunt fericita cand ma trezesc si realizez ca exist pentru a schimba si pentru a lasa ceva in urma mea. Si bineinteles, cand imi dau seama cat de norocoasa sunt, pentru ca pot munci pentru a face cele de mai sus, si nimeni altcineva nu le poate realiza in locul meu.

| AlWaYsSmYlE a răspuns:

Lukrurile mici de zi cu zi :X

Răspuns utilizator avertizat
| DorelSudoru a răspuns:

Daca ai doar cateva momente de fericile nu le mai trai si pe alea pentru ca o sa-ti aduci aminte la tristete si nu e bine...pe ideea asta merg eu deci fericit nu pot niciodata ca pot sa fiu. poate doar binedispus

| Simona a răspuns:

Faptul ca sunt sanatoasa, ca parintii si fratii mei sunt sanatosi!

Altceva mai mult ce as vrea?

Ii am pe cei dragi langa mine, inclusiv iubitul meu!

:*:*