| eneeda a întrebat:

Ce te face fericit/a ?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Sunt fericita cand pot fi EU, cand ma pot exprima liber si cand sunt alaturi de prietenii mei love struck.

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vorbaria scrisachatterbox

| User a răspuns:

O friptura buna cu garnitura de berelove struck

| JeSa a răspuns:

Când iubesc şi sunt iubităhappy
Decitongue iubirea!

| Rukhsandra a răspuns:

Vreo 19 milioane de euro in contbatting eyelashes

| baru a răspuns:

Salut. Sper ca sti de gluma. Tu ma faci fericit. Daca-mi scrii ceva frumos ma voi bucura toata saptamana. Acuma sa revin, Pe mine personal ori ce ma face fericit. Incerc sa ma autocontrolez ca altfel o iau razna cand vad cate se intampla in jurul meu. De acea incerc sa iau numai ce este frumos de la viata iar restul dau la oparte. Te rog sa nu te superi daca am gresit cu ceva, dar sincer daca -mi scrii ceva frumos garantat ma voi bucura. Numai atat. Simplu fapt ca ai pus o asemenea intrebare ma face sa zinbesc. Fata de alte intrebari-----------.Pa Pa Pa

| gabriela a răspuns:

Fericirea celor dragi!

| Alisa a răspuns:

Vocea lui, cand primesc o imbratisare de la persoana iubita, shoppingul, zambetul unui copil, o melodie frumoasa, sa ma plimb prin ploaie, sa vorbesc cu prietena mea, sa ma intalnesc cu iubitul si sa mergem intr-un parc stand jos pe iarba love struck si nu in ultimul rand, atunci cand persoanele pe care le iubesc sunt fericite. love struck
Numai bine!

| Denisa a răspuns:

Multe haine in dulapuri si sertare, note bune primite pe merit si probabil iesirile cu prietenii:X

| chrystyna a răspuns:

Iubitul, zambetul celor dragi, bucuria si inocenta copiilor, shoppingul, plimbarile in aer liber pe inserat, marea, atunci cand imi realizez un vis, o dorinta, muzica, florile, gesturile romantice venite din partea iubitului, intalnire sau revederile cu prietenii, etc.In general iubirea, si cand iubesc si cand simt ca sunt iubita, apreciata.

| madytza_7574 a răspuns:

Prietenii, inghetata, primbarile in aer liber, muzica, zambetu unui copil, zambetul celor dragi, persoana iubitawinking, pisicile:X, hmm...cam astea imi vin in cap momentanlaughing

| raisssa a răspuns:

Sincer, desi poate o sa fiu etichetata stupidabig grin banii, inghetata, cateva shoturi de tequila si o muzica bunabig grin

| bubblesx a răspuns:

Prietenii` meilove struck!

| laurentiu a răspuns:

Zambetul iubitei :X

| eneeda explică:

Pe mine ma fac fericita florile. oricat de suparata sau nefericita sunt ele imi iau tot necazul. apoi animalele care iti dau iubire si atentie fara sa le-o ceri sau fara ca sa vor ceva in schimb.ma face fericita cand lumea are speranta in mai bine pentru viitor si nu in sfarsitul lunii, incalzire globala, criza economica, rasism, foamete etc...si ma face la fel de fericita cand am feedback de la voi si nici macar nu ma cunoasteti, insa imi dati atentie happy! >big grin