| ioana_5584 a întrebat:

Ce te face fericit(a)?happy

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Linistea si rasaritul soarelui

6 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Ca eu si cei din jurul meu sa fim sanatosi, o imbratisare de la persoana iubita, o plimbare, o noapte petrecuta pe malul marii sub clar de lunaday dreaming.

| vivigirl a răspuns:

Iubitul. Din pacate acum sunt singura dupa o despartire grea. Si acum sunt foarte trista si nefericita pentru ca inca il iubesc si el pe mine. Dar nu mai putem face nimic...greselile sunt prea multe.

| zuzumic a răspuns:

Acum un ascunsa la ora 11 dimineata

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Sa-i vad pe ce din jurul meu fericitibig grin

| sSMILEverydaYy a răspuns:

Buna.Ma numesc Cristina.Eu am avut o copilarie foarte nefericita deoarece am crescut printre straini. Dar ceea ce azi ma face fericita este ca mi-am gasit jumatatea.Stiu ca ma iubeste pentru ca-mi arata in fiecare zi, si de cele mai multe ori imi arata la telefon pentru ca sunt luni in care nu ne vedem deloc. Dar increderea pe care o avem in noi ne tine relatia strans legata.
Uneori trebuie sa fim fericiti ca existam pe acest Pamant si ca suntem sanatosi dar vedem aceste valori cand le pierdem.
Si ceea ce vreau sa va mai spun este ca, daca nu-l avem pe Dumnezeu in inima noastra nu avem nimic:nici fericire nici dragoste NIMIC.

| sSMILEverydaYy a răspuns:

Sotul meu si bebita care este pe ``drum``.