| PisicaAristocrata a întrebat:

Ce te face fericit/a?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Sa simt ca sunt iubit.

26 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Faptul ca ninge ma face sa sar intr-un picor, sa alunec pe gheata si sa ajung la Ortopediehee hee

| User a răspuns:

Steaua campioanalaughing

| juniper a răspuns:

Sa vina vara happy

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

M-ar face fericita el. daca ar lua atitudine.Mai ales daca m-ar suna sa-mi spuna maine "La multi ani". Insa nu ma plang, am sanatate si pe cei apropiati langa mine.Restul vine de la sine.paa

| OanaG a răspuns:

El daca ar fi langa mine happy

Dar asta va fi imposibil sigh Inainte imi doream sa scap de el, si acum imi pare rau oh go on Mda asta e, nu mi s-a intamplat doar mie happy

Cu sau fara el, sunt fericita pentru ca familia si prietenii imi sunt alaturi si ma iubesc :X

Te pup!

| Bishop a răspuns:

Vestile bunehee hee

| TheToxicNightmare a răspuns:

Sa fi avut sora in loc de frate.laughing

| T30D0RA a răspuns:

El ma face fericita, dar, mai ales, ca sunt sanatoasa si familia ma ajuta la greu.

| miauu a răspuns:

El ma face fericita

| arrriadna a răspuns:

Cea mai mare fericire este cand fi-mea vine special sa ma imbratiseze, sa ma pupe.
Si mi s-a intamplat o chestie la inceput de ianuarie, cand oamenii vorbesc despre "cum a fost anul trecut". Am devenit brusc constienta intr-o noapte ca singura rugaciune pe care o spun cand ma bag in pat este: "Multumesc pentru binecuvantarile primite!". Asta inseamna ca sunt fericita si fac cu brio fata oricarei situatii din cotidian... Nu?!

| ÅñdRa a răspuns:

In momentul de fata fericita as fi daca mi s-ar vinde mai repede operatia...pentru ca ma doare cumplit de rau mai ales ca m-am operat la danturasad
si daca as avea o persoana care ma iubeste langa mine...chiar daca am prieten simt ca el nu tine foarte mult la minesad
cam asta m-ar face fericitabig grin

| kally a răspuns:

In momentul de fata o ciocolata calda si un film bunhappy

| hiphopbeatz a răspuns:

Oamenii fericiti si muzica buna.

| usernamealy a răspuns:

U zambet de la o persoana cunoscuta sau necunoscuta ex:o vanzatoare
un prieten sau o prietena buna in care pot avea incredere

| bluerose a răspuns:

Dragostea happy

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Desenele, filmele vremea frumoasa, iubirea, prietenii, iesirile, muzica, si Pana la urma daca eu imi propun sa fiu asa ASA sunt.happy

| Kassandra1408 a răspuns:

Totul si nimic- fericirea e efemera- vine si pleaca precum o adiere de vant. cred ca meditatie ma face fericita -atunci ma simt implinita si impacata- prietenii ma fac fericita, si familia iubitoare, o carte buna, un film induiosator, un joc dificil de sudou pe care l-am terminat, o melodie linistitoare, aerul curat si animalele din jur happy uita-te la the secret si vei intelege. O zi buna!

| anda1313 a răspuns:

Sa sune si sa spuna ca "da am dreptate".

| Bia:X a răspuns:

Rasaritul soarelui, luna, stelele, florile, zambetele primite, zapada, ploaia(cateodata), notele mari, prezenta celor dragi, iubirea, muzica, primul ghiocel, primul fulg de nea, prima cazaturalaughing toate ma fac fericita intr-un fel sau altulwinking

| _pink a răspuns:

Sentimentul ca stiu ca va fi bine. Ca am familia alaturi. Ca nu sunt singura.

| westside a răspuns:

Muzicatongue

| AlbertRock a răspuns:

Eu sunt fericit si ca traiesc, deoarece eu imi iubesc viata mea si sunt fericit si cand stau la Computer.

| ghitacristi76 a răspuns:

Sa am pe cineva alaturi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Te iubesc!" (astalove struck)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unele persoane care iti transmit energie pozitiva, lucruri pe care le consideri tu frumoase ...etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Poate ca daca am o dispozitie buna si persoanele dragi sunt si ele fericite ma simt perfectbig grin