| xxxxxxxxxxxxxx a întrebat:

Ce te face fericit ?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Faptul ca mi s-a dat ocazia sa ma bucur de viata, sa experimentez binele si raul, tristetea si fericirea.

37 răspunsuri:
| AnonimaPunct a răspuns:

Toate lucrurile bune rolling on the floor

| lavinia1994 a răspuns:

Iubitul happy

| Bogdanst a răspuns:

Sa-ti raspund sincer, ma face fericit cea ce fac eu si imi place si la carea jungi sa te relaxezi, si de a uitat de toate probleme posibile inclusiv din aceasta tara.Dar tu? Ce te face fericit?

| bebesweet a răspuns:

Bunabig grin
eu sunt fericita cand:

cand iubitul meu imi spune te iubesc
cand primesc ciocolata
cand am pofta de viata
big grin
cand fac ce vreau eu, indiferent de consecinte
cand ma imbrac cum vreau, chiar daca "nu este la moda"
cand pot sa imi sustin punctul de vedere chiar daca 20 de persoane sunt impotriva mea
cand nu trebuie sa dau raportul nimanui pentru ce fac, cum fac si cand fac
cand beau o bere cu baietii, chiar daca sunt fata
cand cineva se preocupa pentru mine
cand stiu ca cineva ma iubeste
cand daruiesc
cand e frumos afara
cand ma simt frumoasa
cand stiu motivul pentru care sunt extaziata
cand ascult muzica
cand prietenii adevarati sunt langa mine chiar daca am probleme si nu e totul ok

happy

| Andumin a răspuns:

Paescuitul,prieteni,prietenele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fericita cand stiu ca cineva se gandeste la mine,cand stiu ca cineva ma iubeste,cand vad copiii si inocenta lor,cand ascult o melodie care imi aduce amintiri,cand apar ghioceii, cand ploua dupa o zi de vara calda, cand reusesc sa fac ceea ce mi-am propus.

| xxxxxxxxxxxxxx explică:

Pe mine nu ma face nimic fericit sad nu dau detalii