| Marioara_5353 a întrebat:

Ce veti spune maine la Judecata de Apoi in fata lui Iisus Hristos Mantuitorul si Ocrotitorul nostru?

20 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Frate, ia-ţi trolii creştinopaţi şi du-te!
Pe bune, asta i-aş zice.

| Dmesss a răspuns:

Ce **** mea vreti ma?

| dexro a răspuns:

Care maine? gata a inceput apocalipsa!

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Doamne Fereste Si Iarta-ne Pacatele Ca Mare Ti-e Gradina! Ce-am facut sa merit asta Doamneee? Ce-am facuttttt?

Okey, revin la normal.
DACA AI FI ASA CREDINCIOASA CUM VREI SA PARI AI STII CA NICI IISUS HRISTOS, FIUL LUI DUMNEZEU NU STIE CAND ESTE SFARSITUL LUMII! DOAR DUMNEZEU TATAL STIE!

E chiar asa de greu, Marioara? E chiar asa de greu?!?!?
Nu ai vazut ce ti-am spus in intrebarea anterioara?
Daca nu ai citit Biblia citeste-o si ai sa vezi ce scrie in ea, si daca ai citit-o mai citeste-o odata sa vezi ca acolo scrie ca nici Ingerii, ca nici Iisus Hristos nu stie cand va fi sfarsitul lumii, doar Dumnezeu Tatal.
Cum sa stie un matematician nebun care abereaza?

| luana1 a răspuns:

Nu cred ca te priveste pe tine in primul rand.In al doilea, bine ai face sa te gandesti ce ai sa-i spui tu.Cainele de drum lung moare...

| FuckOnCocaine a răspuns:

Iartă-mă, doamne, dar așa ceva nu fac. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| wendy434 a răspuns:

Ias spune ceva de genu:
Doamne mare e puterea ta
Si bine ar fi daca ne ai scapa
De Marioara asta
Amiiiiin!

| RS4 a răspuns:

Ca putea sa ne mai lase macar inca vara asta... sad

| Trinitas a răspuns:

Doamne, ai vodka?

| Pho3nix a răspuns:

Ce film vedem?

| daηă a răspuns:

Asteapta un pic.
N`a venit 2012 rolling on the floor

| Ryuzaki a răspuns:

Daca-mi da si mie cateva virgine cum primesc musulmanii.
Pe bune, cat de prost sa fii sa pui o asa intrebare? rolling on the floor

| DevilLife a răspuns:

rolling on the floorO sa fie ceva de genul: Doamne, Tu esti?!?!

Cum puteti intreba asa stupiditati? Vreau sa cred ca e o glumastraight face

| Gripa a răspuns:

Stau si ma intreb daca persoanele ca tine exista cu adevarat.
Cat de cre'tin sa fii...

| seby005 a răspuns:

Doamne faca -se voia ta.

| dydy1 a răspuns:

Greselile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca o sa te parasc, vad eu, gasesc un motiv.

| Raluca27 a răspuns:

Nunteleg cuvantul maine! Ce i-as spune thinking Nu stiu Nu ai de unde sa stii!

| DEEJAY_5100 a răspuns:

Marioara dulce Marioara nu va fi niciun sfarsit maine si ca sa stii la noi este pe 22 conform prezicatorului care este american. E de vina fusul orar...