| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti de baietii nascuti in anul 9876 inainte de Domnul Nostru Iisus Hristos Mantuitorul, Atotputernicul, si Atotstiutorul?

Răspuns Câştigător
| Suck a răspuns:

Fetele n-au pareri.

| syd2 a răspuns (pentru Suck):

Buna!
Corect spus.
PS : Sotia mea e bine, se veseleste acum in Hawai.

| Suck a răspuns (pentru syd2):

Cu Ucraina cum facem domnule Putin?

| syd2 a răspuns (pentru Suck):

Eu cred ca ar trebui sa vindem toata slanina din Ukraina romanilor. Si pe
Poroshenko tot voua vi-l dam.

| Suck a răspuns (pentru syd2):

Domnule Putin, vreau sa vand Romania, sa-i faci pe toti sclavii tai, vreau la schimb Basarabia.

| syd2 a răspuns (pentru Suck):

Cu mare placere abia m-am trezit dimineata si am aflat ca vinul romanesc e urina, iar cel moldovesc e aur, iti dau BAsarabia cadou de ziua ta, si oamenii din Romania face vrei cu ei.

11 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

sunt credincioşi

| syd2 a răspuns:

Buna!
Eu cred ca El este un Baiat de Treaba.
Semnat Putin Vodka 228.

| Mieeez666 a răspuns:

Aveau noroc, fara babe care pupau moaste. laughing

| vaporwave a răspuns:

Prea feminini pentru gusturile mele. Baietii din zilele de atunci nu stiau ce-i aia "a fi barbat"...

| syd2 a răspuns (pentru vaporwave):

Vrei sa zici ca in zilele de azi sunt "baieti " nu ma fa sa rad.
http://i.imgur.com/E1cdISJ.gif

| vaporwave a răspuns (pentru syd2):

Pai, sarcasmul asta...http://i.imgur.com/ct7qkNj.jpg