| VBC7 a întrebat:

Cei care il stiti pe boggerul Secretele lui Lovendal, puteti sa imi Dati si mie adresa lui de email? Dau funda

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Omul ala este un adevarat idiot in viata,deci numai timpenii spune,face totul doar pentru bani si nu accepta absolut nici un comentariu negativ la adresa lui sau a subictelor,vorba vine subiecte. Daca cumva vrei sa spui ceva ca a gresit, sau ca gindeste ilogic, ori sai atragi atentia cumva, cind tu stii exact cum sta ceva legat de ce el spune acolo, nu ai nici o sansa sa scrii vreun comentariu.La el e lege, ce spune el exact asa este.Deja omul a facut demonstratii, cam asa se si exprima citez din memorie-uitati am demonstrat ca lucru ala exista, sau ca nu exista, de ex de extraterestrii. Daca cumva ii atragi atentia ca aia nu e demonstratie ci ce spun unia altii deja te face prost, idiot timpit si alte cuvinte frumoase de genul asta.Cu alte cuvinte sitele ala este o cocina de porci. Unde mai pui,de spui ceva impotriva religiei, de fapt impotriva ortodocsilor ala esti, te da afara, te suspenda, iti anuleaza contul etc.Deci tu ii vorbesti frumos, dar nu esti de acord cu ce el debiteaza acolo si te asigur ca numai balarii spune, cred ca cultura lui generala tinde spre minus infinit.Deci dupa citeva contradictii de genul asta cu vorbit frumos, scris normal deja esti inamicul lui.Omanii care gindesc, care au opinie si asa mai departe nu sint agreati pentru ca atrage atentia celorlanti "supusi" ai lui.Acolo doar daca il aprobi nu o sa ai nici o problema.Ba daca ii mai dai si apa la moara o sa iasa o balaceala de o sa spui ca acolo s-a nascut prostia.www.lovendal.ro asta este sitele minune.Ia si te minuneaza de cita prostie o sa gasesti acolo. Spor la toate.Om mai idiot ca asta sincer eu nu am vazut pina acum.Nu am nimic cu el, pot intra sa citesc ce perle scrie, si cind vreau sa ma amuz acolo mai intru si rad cu pofta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru relian):

Da, dezgustator tipul.
Totusi și mai bolnavi sunt ăia care cred aburelile zise de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu, dar trimite-i și niște înjurături din partea mea dacă-i găsești adresa.