| 1Q a întrebat:

Puteti sa imi dati adresa de email de la Facebook unde sa pot sa trimit o intrebare, gen centrul lor de support?

2 răspunsuri:
| MaryMaria333 a răspuns:

Incearca sa intri la "meniu"(is 3 linii una sub alta in dreapta sus) dupa dai in jos pana iti apare "ajutor si asistenta". Mergi acolo. Sau daca vrei sa raportezi o problema scuturi telefonul. Asta e ce cautai?

| 1Q explică (pentru MaryMaria333):

Nu, voiam un email sau o adresa ceva unde sa raportez o problema pe care o intampin pe contul meu, faza cu scuturatu nu merge