| mutuu23 a întrebat:

Cum vi se pare acest site Secretele lui Lovendal?

5 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

E destul de ok.
Putin cam ciudat.
Dar e ok. happy

O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare, ma pasioneaza chestiile astea:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-ul e foarte bun, articolele sunt de prima mana, in schimba comentatorii sunt un grup straniu de sociopati atei. E de ajuns sa citesti comentariile si vei sti despre ce vorbesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-ul "Secretele lui Lovendal" este deosebit de interesant, insa am urmatoarele nedumeriri legate de acest subiect si anume: in primul rand, se acceseaza destul de greu acest site, trebuind sa -mi incerc norocul de cateva ori intr-o saptamana; tastez cautare fie pe Mozilla Firefox fie pe Internet Explorer, dar, din pacate, nu pot intra pe acest site decat dupa multe incercari esuate. Un al doilea aspect care ma intereseaza este daca este adevarat macar 2-3 la suta din ceea ce se scrie in articolele respective.Ar fi deosebit de interesant sa fie adevarate articolele acestea, fie si intr-o mica masura...

| andreiboss31 a răspuns:

Site-ul este destul de interensant, cand nu am treaba pe site si citesc cateva articole.