| Ododododo a întrebat:

Cica de 2 ani si 6 lunii sunt varsator ca a intrat nu stiu ce linie sau constelatie ca zodia sarpelui dar nu inteleg adica eu am toate dar chiar toate caracteristicile zodiei pesti cum naiba sa fiu varsator adica pa vremea aia 9 martie era zodia pesti e imposibil. voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| ღÐelly a răspuns:

Doar cei care sunt nascuti dupa 2005 au alte zodiiwinking

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce să zic? Să nu mai crezi în zodiac! Dar iată ce zic şi alţi 200 şi ceva de oameni: http://www.tpu.ro/......varsator/.

| blondissima a răspuns:

@CrysisMD, confunzi zodiacul cu horoscopul.

| Laura a răspuns:

Că zodiacul e o prostie ca religia.

| CrysisMD a răspuns:

Daykatana, eu consider ca in zodie nu trebuie sa crezi din 2 motive:
1. In zodia Pesti is circa 1 miliard de oameni si atunci cind citesti zodia si acolo de exemplu iti spune ca tu azi o sa ai un cistig mare, ce tu crezi ca toti acei un miliard de oameni chiar o sa cistige in acea zi, sa fim seriosi.
2. Aceasta prognoza se face dupa stele astfel noi stim ca stele se afla la sute chiar si mii si zeci de mii de ani lumina astfel prognoza aceasta c-am vine cu intirziere de ceva timp.:-D
P.S. Nu te lasa pacalita de niste fleacuri

| Ddenise211 a răspuns:

Perioada Varsatorului este din 20 Ianuarie-18 Februarie
Perioada Zodiei Pesti este din 19 Februarie-20 Martie
Deci, cum tu esti nascut/a in 9 Martie este clar ca esti Pesti :)
Probabil ca ai ascendentul in Varsator :D Poti cauta pe net pentru. ati afla ascendentul pentru. ca trebuie sa stii ora nasterii si alte cateva lucruri :) sper ca te-am ajutat si aici ai linkul unui test pentru. ati afla ascendentul.
http://www.astroline.ro/Astrograma.html
http://www.zodiacultau.com/horoscop_zodiac_ocultism_detalii.php

| elena_7532 a răspuns:

E pesti nu varsator