| liviu34 a întrebat:

Daca sunt in zodia pesti oare ma potrivesc cu zodia varsator?

Răspuns Câştigător
| GodInLol a răspuns:

Oh,sigur ca nu! Eu sunt peste si ma pot potrivi doar cu Balanta si Scorpion! O,nu, no sa ma pot combina cu nimeni daca ala nu gateste peste prajit...(majuscule)
Pe bune, cine se mai uita dupa rahaturile astea? O placi? Te place? Dai drumul si nu mai pune intrebari tampite!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza zodia ci mentalitatea pe care o aveti asa se vede daca sunteti sau nu compatibili.

| andrutzakiss a răspuns (pentru mgtow):

Pai cauta pe net dar nu conteaza compatibilitatea zodiilor ci felul in care va percepeti si va iubiti voi...

| mgtow a răspuns (pentru andrutzakiss):

Eu ziceam in cazul celui care a postat intrebarea, eu nu voi avea parte de asa ceva.

| stanly7 a răspuns:

Și tu iei parte la iluzia culturală în masă cum că pretinsa poziție a soarelui de la data nașterii comparată cu constelațiile definite în mod arbitrar ar avea cumva influiență asupra personalității tale?