| WrongPassword a întrebat:

Se potriveste o fata din zodia varsator cu un baiat din zodia pesti?love struck

Răspuns Câştigător
| Klepto a răspuns:

Eu is varsator si vreau o fata pesti, poate chiar o sirena, ba nu, vreau o fata care stie sa pregateasca peste sau caruia sa-i place sa manance peste.
Fii serioasa, renunta la zodii si alte abureli, il placi? te place? va potriviti? ce va mai trebuie? sau aveti nevoie de consimtamantul compatibilitatii zodiilor?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți citi mai mult aici, www.elystar.ro
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Eu zic se potrivesc pentru ca amandoua zodii sunt,, zodii de apa,,

| Cocheta a răspuns:

Varsator si Pesti, sau despre daruire neconditionata si sacrificiu suprem

Da, un cuplu pentru suferinte gratuite sau pentru salvarea speciei umane - adica fiecare cu dualitatea lui. Nativul Pesti poate alege directia оn acest cuplu daca i se da mвna libera, iar Varsatorul poate decide daca aceasta directie este si necesara, daca va fi luat оn serios.

In conditii sociale searbede sau liniare, cei doi pot realiza o casatorie cuminte, cu toate implicatiile care pot decurge de aici. Dar, оn momente de rascruce pentru conditia sau pentru specia umana, acest cuplu poate face dovada unor calitati adeseori incredibile. Si asta tocmai pentru ca unul viseaza la capacitate maxima (Varsatorul), iar celalalt se sacrifica de buna voie (Pestii), deoarece amвndoi stiu, оn esenta lor ultima, ca se afla aici pentru a salva planeta.