| ali17 a întrebat:

Cine e din mioveni, care are un sidiu de windows 7?

2 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

Fi-ti-ar sidiul laughing))
fa-ti isngur, prietenas, downloadeaza-l pe pe un t0rrent, instalezi nero, bagi dvd, dai burn la imaginea.iso downloadata si aia e.

| ROB3RT89 a răspuns:

Sunt din Pitesti, poate ai durum si pe aici...P.s windows 7 e pe dvd nu pe cd si poti sa-l descarci si tu de pe net sa faci un dvd bootabil, nu cred ca transpiri de la micul efort! Uite aici=>http://technet.microsoft.com/en-us/evalcenter/cc442495 daca n-ai mai mult de 2gb rami, alege varinta pe 32 biti(x86)