| Mita_Mitza_1997 a întrebat:

DE unde pot descarca si eu windows vista...si cum sa butez sidiu

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ma darama limbajul tau. Invata sa scrii mai intai.

| gelu1970 a răspuns:

Esti primul in ultimii trei ani ce intreaba de vista. esti asa incantat de windows vista? a iesit 7, a iesit 8, a iesit 8.1 si am auzit ca se munceste la un eventual 9

| Borsko a răspuns (pentru gelu1970):

Win 8 si 8.1 nu sunt stabile si preferabil se folosesc la gadget-urile touchscreen.
Win 9 nu a aparut asa ca nu e nevoie sa-l mentionezi, si Vista e destul de decent nu prea vad dreptul tau de a-i lua lui dreptul la alegere, omul vrea Vista asta e.

| gelu1970 a răspuns (pentru Borsko):

Eu i-am raspuns lui. si cum el nu mi-a dat un raspuns probabil ca se intreaba daca nu e mai bine sa mearga inainte nu ca racul. tu probabil folosesti windows 2000 sau un xp pirat care nici macar nu se actualizeaza. si asta pentru tine ca te vad tare inteligent: windows vista e sistemul operativ creat de Microsoft ce a fost un esec total. de aceea a durat putin. de aceea toti cei ce au avut ghinion sa cumpere un pc cu vista au dat un pas in spate spre xp, iar cand a iesit w7 au migrat la w7. iar 8 si 8.1 nu sunt de talia lui vista. si daca tot citesti pe net ma mira faptul ca nu stiai ca se lucreaza la un nou sistem operativ. doar nu putem lua dreptul celor de la Microsoft sa scoata ceva mai inovator... gradina Domnului e mare.

| Mita_Mitza_1997 explică (pentru gelu1970):

Si pana la urma stie vrunu..scz de limbaj

| gelu1970 a răspuns (pentru Mita_Mitza_1997):

Vezi in mesaj privat pagina.

| Mita_Mitza_1997 explică:

Pai si pana la urma stie vrunu? si ma scuzati cum am scris

| GeorgianD a răspuns:

Daca vorbesti de "sidiu" cred ca nimeni nu te poate ajuta