| Fragile a întrebat:

Cine e sau ce e aceasta Bloody Mary? Moartea? Vreo fantoma sau ce?

Răspuns Câştigător
| bfvhjcv a răspuns:

Http://www.lovendal.net/wp52/bloody-mary-fecioara-cea-sangeroasa/
poti citi aici mai multe informatii:Dfunda?

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Calmeaza-te! Nu e decat un cocktail din vodca si suc de rosii. Restul...doar prostii de speriat copiii tampiti.

| YourDailyApple a răspuns:

Idem @Ardnaxur1961
Asa si eu, tot de un cocktail stiam initial straight face.
Acum e pentru prima oara cand aud ca e fantoma.
In fiecare zi inveti ceva nou

| Floreenofficial a răspuns:

Stiu de la istorie. E Mary Cea Sangeroasa, fost Regina a Angliei careia ii placea sangele si sa omoare oameni.Nu e bine sa o mai pomenim asa ca uita de ea.Viata e frumoasa.Asculta niste Miley.
Bafta! :*

| Sill a răspuns:

@meeee
vroiam sa dau acelasi linkrolling on the floor

| TJohannaB a răspuns:

Bloody Mary (folclor), o fantomă din folclor despre care se spune că apare în oglindă când este invocată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci a fost si un episode in supernatural tot cu Bloody Mary
in episodu ala era o legende unde daca ziceau de 3 ori Bloody Mary intr-o oglinda murea un cunoscut de al tau
daca imi amintesc bine asa a fost episodu

| Suzy a răspuns:

Mary Sangeroasahappy

Este un filmtongue

Despre o fta care s-a dus la o petrecere si nij tipi nu stiu ce iau facut si alta fta a simtit a luptat cu un pana a gasit-o si a ingropat-o spiritul ei odihnindu`se in pacehappy

Nu e chiar de groaza filmltongue