| sbboy a întrebat:

Cine imi poate spune morala acestei fabule primeste o fundita si un vot.

Răspuns Câştigător
| Robertyz a răspuns:

Hahaha.Ce ironie.La lectia aceasta sunt eu tocmai acum.Am scris ca morala : Intotdeauna cineva va incerca sa iti distruga visele si calitatile insa trebuie de asemenea sa luptam intotdeauna pentru indeplinirea propriilor noastre vise. happy

5 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

Morala este "daca nu stii sa faci o rugaminte, nici nu mai incerca"

| Woodenpints91 a răspuns:

Că dacă nu te cheamă Rambo sau nu eşti urmaş de-a lui Chuck Norris, nu e bine să fii iepure. Asta dacă nu ai o macetă laser.

| Musique a răspuns:

Morala fabulei o inveti din caietul de clasa, limba si literatura romana.Te rog.

| KubetiiOO a răspuns:

Care fabula măăă? l-)l-)