| bebe21 a întrebat:

Cine imi zice si mie cum ma pot inregistra free pe photoinstrument, plisss? Dau fonditzahappy.

Răspuns Câştigător
| Criss1105 a răspuns:

Vei vedea ca sus langa help, scrie "buy now", mergi acolo, apesi click, si alegi "registration"

Apoi iti va aparea o ferestra, la "email address scrii "revenge@crew.com" si la "registration key scrii "02-UYNOGJIG" sigur va merge (sa nu incluzi spatii sau ghilimele ) sper ca te'am ajutat...

1 răspuns:
| Fallen Angel a răspuns:

Da-mi link-ul unde vrei sa te inregistrezi si poate pot sa te ajut.