| SimonaL a întrebat:

Cine ma ajuta cu o argumentare ca Negustor Lipscan este povestire in rama?puppy dog eyes Multumesc!

1 răspuns:
| On3St4r a răspuns:

Hei...
"4. In atentia elevilor/studentilor: Nu acceptam intrebari prin intermediul carora incercati sa va rezolvati temele pentru acasa sau temele de vacanta. Cei care nu vor respecta acest aspect risca sa fie sanctionati prin stergerea/ suspendarea contului. (De ce procedam astfel | Mai multe informatii despre ce se accepta si ce nu pe TPU)

Nerespectarea a regulilor minimale de functionare a TPU.ro poate duce la stergerea conturilor."