| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu un site? am de facut o compunere la limba engleza cu titlul"o intamplare frumoasa din viata mea". macar un site in romana si traduc eu textul in engleza.niste idei va rogggg.mss

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu pot sa cred ca nu ai intamplari frumoase in viata ta: o vacanta, un cadou, un Craciun, o intalnire. Gandeste-te si fa-ti tema singura.

| Linda a răspuns:

Si eu cred, trebuie sa existe o zi cu o intamplare frumoasa din viata ta. Scrie in romaneste si tradu.

| Gabry a răspuns:

Incearca pe http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#