| cristianorudi7 a întrebat:

Am nevoie de o concluzie despre muzica jazz, doar atat mai am de facut dintr-un atestat in limba engleza despre acest subiect. Ati putea sa ma ajutati cu ceva idei macar? Acum voi sa scrieti in romana, ca traduc eu dupa aceea...
Multumesc

1 răspuns:
| MagdaLove a răspuns:

Jazz-ul este o muzica relaxanta, calma, ce te poate ajuta cand esti nervos, suparat, obosit...Este cantata de muzicieni renumiti si este un stil de muzica ce nu se va demoda niciodata.