| BUBULINA a întrebat:

Citirea Gandurilor este Oficial Posibila!

http://www.youtube.com/watch?v=En_O1brsu8Q&feature=playe r_embedded#!

Răspuns Câştigător
| DamnedShadow a răspuns:

Nu ma mir. Tehnologia din ultimii ani este foarte avansata, deci e doar o chestie de timp pana o sa ne "citeasca" cu adevarat gandurile.
Problema este urmatoarea: in ce scopuri se va folosi? Nu cred ca numai pentru aflarea unor criminali sau jefuitori...

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Am doar un cuvant de spus: bullshit.

| Bacemi a răspuns:

Foarte interesant. Mersi pentru postare.

| Nicoleta a răspuns:

Interesat.
Ms.

| otilia88 a răspuns:

salut ideea atat timp cat nu incalca libertatea individului si nu se incearca manipularea maselor.