| DragosEsteCuTheAngel a întrebat:

Cn a incercat faza cu bloody mary? Mi-e cam frica sa incerk... cititi aici: http://www.lovendal.net/wp52/bloody-mary-fecioara-cea-sa ngeroasa/

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Eu am incercat de halloween...si,si-a facut aparitia si mi-a bagat limba pe gat!
mai bine se numea floody mary...ca m-a inundat cu saliva.
a fost inspaimantator!

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Lovendal.net? Hai, pe bune! Mai baga o fisa!

Apache
| Apache a răspuns:

Bloody mary e o chestie care a aparut in irlanda prin secolul 15-16 si acum toate pustoaicele incearca... logic ca nu e adevarat!
In primul rand daca iti apare bloody mary te omoara.cum dracu zic alea ca au vazut-o?
2).sunt 15.000 de ritualuri de genul asta.voi ati auzit numai de asta!
sunt altele mult mai rele...pe care sincer ...adevarat sau nu tr sa fii prea prost sa le incerci

| Cordelia a răspuns (pentru Apache):

Apache Măcelaru' are drepate, să ţinem toţi un moment dă lecuregere, după ne dă Apache un baton dă salam gratis.

| Paulla a răspuns:

Eu am încercat, prima dată a avut un gust ciudat dar a doua oară a ieşit cum trebuia. Hm...stai. Tu nu vorbeşti despre cocktail, nu-i aşa?
Greşeala mea. Dacă vorbeai despre fantomă e doar o legendă. Fantomele nu există.

| Paulla a răspuns:

@DragosEsteCuTheAngel spune, dar nu există dovezi. Aşa şi eu pot să spun că pot zbura, dar fără dovezi n-are nici o valoare.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Bunalaughing)) prietenul meu. dupa ce a vazut filmul. si dupa vreo 5 minute se dusese sa se spele pe fata si eu m-am dus la baie si am pus mana asa pe el si l-am speriatlaughing)

altceva mai grav nu s-a intamplat.este doar un mit urbanlaughing)big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa te spanzure de clavicula.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat faza si mie mi-a dat un pumn in fata...
Este adevarat nu incercatiI!crying

| tHeAnGeLoFwOrLd a răspuns:

NU INCERCATI! Eu cred ca e doar o minciuna stupida care sperie saracii copii.auzi si cica e fecioara maria.asta-i chiar culmea.batjocoreste numele maicii domnului

| Cordelia a răspuns (pentru tHeAnGeLoFwOrLd):

Dumnyiezo să te călauziască de drumul tău sora risipituare.

| Zuzzi a răspuns:

Eu am incercatlaughing e.o porcarie. nu apare nimic.incearca.nu te lasa influentata de porcarii.

| DragosEsteCuTheAngel explică:

Dar ati vazut ca in articol spune ca sunt cazuri reale!

| DragosEsteCuTheAngel explică:

@paulla: nurolling on the floor