| DryIce a întrebat:

Credeti careva in teoria Flat Earth? :) pare destul de captivanta. https://www.youtube.com/results?search_query=flat+earth e inundat youtube de ele. Au ajuns deja departe cu teoria asta :)) Au si campanie, New Horizons, Uk. :D deci pareri?

Răspuns Câştigător
| drutzix a răspuns:

Oricine crede asta e cu siguranta retardat

| DryIce explică (pentru drutzix):

Hehe, ok. Voiam sa vad ce zice lumea laughing

9 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Milioane de oameni cred ca Pamantul impreuna cu toate animalele au fost create de fiinte magice prin „hocus pocus". Teoria Pamantului plat nu e cu mult mai absurda.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da si avioanele care zboara din Europa in Asia, din Asia in America si din America in Europa se teleporteaza

| sublime89 a răspuns:

Mi se pare cel putin infricosator ca sunt multi oameni care chiar cred asa ceva, acum in secolul 21.

| DryIce explică (pentru sublime89):

Mai, teoretic noi stim ca e rotund pentru ca asa ni s-a spus la scoala si vedem filme in care apare Globul. In rest nu am vazut cu ochii nostri. Ce sa zic eu nu cred nici ca e rotund, nici plat laughing vedem ce se mai aude si ce va fi aia va fi. Am vazut ca Obama i-a ridicularizat deja de 3 ori, a devenit obsedat de ei laughing oare ascunde ceva? big grin sau se distreaza si el nitel big grin apai in sec 21 deja ar cam trebui sa se stie adevarul

| DryIce explică (pentru sublime89):

Rachetele amator tip "GoFast" au zburat la 116 km si nu au surprins curburatura Pamantului. ISS e la 400km si vede bine curburatura. Ce sa zic si la 116km trebuia sa se vada deja macar putin. Ce sa zic. Era un post nasa din 1988 in care ziceau ca zboara peste non rotating earth in geostationary atmosphere, care se pare ca anul trecut a fost inlaturat de pe siteul nasa acel raport laughing weird or what... oricum comedia asta e tare si captivanta, e mai faina decat un serial te distrezi de numa. eu zic ca merita cateva videouri d-ale lor sa vezi si sa dai cu parerea ce e gresit in ele. Fain exercitiul asta.

| 6684464 a răspuns:

Dar pamantul este plat, nu stiai?hee hee

| DryIce explică (pentru 6684464):

Nu dc tu stiai?hee hee