| Alis_5793 a întrebat:

Credeti in extrateresti? Care credeti ca este adevarul? V-as pune mai multe intrebari. Daca vreti sa vb despre lucruri misterioase puteti sa imi lasati idul la un mesaj

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Normal, statistic vorbind, ar trebui să existe!

| muffy1 a răspuns:

Pai nu e chiar o religie sa cred in ei, cred ca ai vrut sa spui de ozn si alieni pe pamant ceea ce e cu totu diferit fata de viata pe alte planete, mm, sansa e aproape 100% pentru viata pe alte planete.cred ca au vizitat za terra...uu e muult de spus aici si sunt multe variabile.hai sa las si id-ul de mess: omu_briosa@yahoo.com

| BRG a răspuns:

Nu deoarece nu există.

| whitehair a răspuns:

Si Biblia confirma (surprinzator, nu?) existenta altor civilizatii, atunci cand vorbeste despre '' lumile necazute in pacat''.

| crysstyann a răspuns:

Nu stiu ce sa cred doar Dumnezeu stie. acesta este id ul meu dc vrei sa vorbim. cryss.cryss32

| Kesha1428 a răspuns:

Eu una cred!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut luminile misterioase de la galati.nu stiu daca erau de natura extra, intra.sau terestra.important e ca erau frumoase, ciudate dupa cum se ridicau si zburau, si multe.

| dann42 a răspuns:

Cred ca o viata de om nu este suficienta pentru acest subiect

| radugone42 a răspuns:

Pai eu cred ca exista! Nu putem sa fin doar noi astia de pe pamant! sunt convins ca exista extraterestri nu neaparat pe marte sau pe luna etc!