| AvalohAlyn a întrebat:

Credeți în paranormal sau in supranatural? De ce?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Nu.
De ce? E prostesc sa crezi in fantome, strigoi, demoni pe Pamant. Cand ai murit, corpul putrezeste, sufletul merge in Rai sau iad, nu ramane nimeni pe aici sa bantuie.
De asemenea nu cred in oameni cu puteri supranaturale, clarvazatori si bullshit.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
De ce? Ca am văzut pe YouTube și părea real rolling on the floor

| shu7e a răspuns:

Care-i diferenta dintre peranormal si supreanatural?

| chuckmanson a răspuns:

Normal că nu, sunt o persoană rațională și un sceptic și nu cred nimic fără un motiv întemeiat.

| chuckmanson a răspuns (pentru Plato):

Tocmai ai spus că nu crezi în supranatural și paranormal, apoi ai spus de suflete rai și iad. Data viitoare nu te mai contrazice pe tine însuți.

| Plato a răspuns (pentru chuckmanson):

"nu cred in oameni cu puteri supranaturale" - Asta am spus. Nu cred in oameni supranaturali, fantome etc.
Dumnezeu nu e om, nu e fantoma.

Data viitoare vino cu ceva relevant, dupa ce citesti in context.

| chuckmanson a răspuns (pentru Plato):

„Dumnezeu nu e om, nu e fantoma."
Nu, dar tot o formă de supranatural este, deci ceva la fel de irațional precum fantomele.