| ioana_5009 a întrebat:

Voi credeti in supranatural?

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Da.sunt unele lucruri care chiar te pun pe ganduri thinking

| Ianna33 a răspuns:

Da. Mintea noastra limitata nu poate intelege chiar tot ce se intampla in jurul nostru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... doar cand ma uit in oglinda si vad un superbarbat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca nu sunt dovezi nici pro nici contra, ma obliga sa nu ma pronunt exact in privinta acesteia.
Pana la proba contrarie, prefer sa nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal da. chiar azi am descoperit ceva. sunt nascut in 15. 12. 1998. cred ca sti de 666 nu? ca. pai, anul 666 este antichristul. iar daca faci 666 x 3 iti da 1998, anul meu de nastere. dar de ce 3? pai 15 - 12 = 3. ce parere aveti? plus ca daca inmultesti 666 de multe ori obtii 6660. incercati daca nu ma credeti