| TeruoSan a întrebat:

Cu ce program se desckid formaturile care se folosesc cei de la contabilitate? mai precis cu ce se desckid programele 1C?

1 răspuns:
| Creiot a răspuns:

Scrie exact terminatia fisierului pe care vrei sa-l deschizi (ex: fisier.txt)

Anumite fisiere generate de programele de contabilitate sunt practic niste baze de date ale programelor respective si nu prea pot fi deschise cu alte programe in afara programului care le-a generat dar poate se gaseste vreo modalitate!