| AsU_2581 a întrebat:

Cum ar arata scaunele, daca am avea genunchii la spate?

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Scaunele ar fi la fel. Numai pozitia noastra pe scaun ar fi diferita.
Spune-mi, te rog, tu iti iei intrebarile tot de pe pagina din Google cu intrebari stupide, ca si toti ceilalti care le-au pus inaintea ta?

| Bacemi a răspuns:

Ar fi mai futuristice.

| hominid dreak a răspuns:

Scaunul ar fi normal, noi am fi mai futuristi.

daniela
| daniela a răspuns:

Pai fara spatar si e bun petru toata lumea

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Exista oameni cu genunchii la spate, si nu e tocmai placut sa-i vezi.

| anna01 a răspuns:

Indiferent de forma pe care am avea-o, creirul uman va gasi intoteauna solutia salvatoare.Este o imagine amuzanta totusi, un asfel de scaun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La culoare? in functie de ce ai mancat, si baut.

| scula a răspuns:

Te uiti mult la Brainiac "Tickle's teaser" si apoi faci pe desteptu' p-aici, asa e?