| iuLyNes a întrebat:

Întrebare : Cum ar arata scaunele, dacă am avea genunchii la spate?

10 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Intrebarile astea sunt bune pentru pierdut timpul, iar tu il pierzi bine, nu jucarie. Gasiti intrebari intelepte si nu prostii! Eu ma intreb la cum ai fi tu, daca ai putea gandi intelept si ai raspandi pe site-ul asta intelepciune? Numai bine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Caro34):

Uită-te la categorie. Ţi se pare că poate fi resursă a înţelepciunii? A pus o întrebare, că nu te-ai uitat şi unde este problema ta. Puteai evita să comentezi...

Răspuns: Experimentează o broască ţestoasă din jeleu.

| iuLyNes explică (pentru Caro34):

Da prefer sa pierd timpul nu inteleg care este probleme ta, daca te deranjeaza intrebarile mele poti sa le ignori put si simplu daca nu iti plac le pun pentru distractie....asta e unii oameni nu stiu ce este aia " distractie "

| Caro34 a răspuns (pentru iuLyNes):

"Distractia" este ceva super, dar intrebarea ta... Apoi te poti distra intelept, insa... Las-o balta!

| iuLyNes explică (pentru Caro34):

Mda...ce sa zic "intelept"

| TiberiuFasole a răspuns:

Interesanta intrebare...
Pai, o sa iti raspund imediat. Stai putin sa omor pe unu si sa ii pun genunchii la spate si sa il asez pe un scaun, va dura ceva, cutitul meu e suparat pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa ii fac pe plac lui Caro34, o sa dau un răspuns logic si foarteeeee intelept. Deci, daca am avea genunchii la spate, după teoria lui AnimeDaisuki (ala-s eu), am arata ca niste capre sau ca niste mutanti. Cu siguranta scaunele ar trebui sa plutească, pentru ca ne-am lovi de picioarele lor, sau ar trebui sa plutim noi ca tot nu am putea sa stăm jos. Pffffffff, nu pot sa-mi imaginez acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scaunul ar avea doua speteze de culoare roz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intelepciunea este calea spre... esec. Traieste viata si ai de castigat! Am dreptate sau nu?

| persseuss a răspuns:

Asta e din familia bundy.

kelly laughing