| rrrbeto95 a întrebat:

Cum as putea sa virusez un calculator? As vrea un virus care sa "strice" windows-ul. Nu vreau sa sterg eu fisierele de la windows pentru ca ar fi prea evident.

Răspuns Câştigător
| legendarytonyhawk a răspuns:

Creeaza un fisier de tip txt pe desktop in care o sa scrii :@echo del c:/WINDOWS/System32 il salvezi si apoi il deschizi.

8 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

De ce, vrei unul nou?

| WhiteWolf7 a răspuns:

Usor, scrie la gogle golden gate(e un sait porno), intri pe primul(nu stiu exact daca trebuie sa vezi video sau doar sa te intri pe el) si dupa ce infecteaza 500 de fisiere devine agresiv, lasa-l sa-si faca treaba, si dezactiveazati antivirusu.

| WhiteWolf7 a răspuns:

A, da, si daca nu vrei sa faci asta, la majoritatea site-urilor apare "you are the 9999999 visitor, winner", si alea sunt virusi, apasa pe ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un virus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoatei un ram big grin

| Danutza27 a răspuns:

Or sa te puna dracii la plug cu lantul in gura sa are cu tine in iad ca faci rele. Totusi ai un avantaj vei avea colegi de jug cu schimbul pe cei care te indeamna sa faci rau

| rrrbeto95 explică:

Deci sa va povestesc ce vreau. Mama are un calc fff vechi(pe al ei vreau sa il virusez, dar nu are documente importante pe el, il foloseste doar pentru net). Al meu e ceva mai bun, dar totusi imi doresc un laptop. Parintii mi-au promis ca imi cumpara peste o luna/doua si am vrut sa grabesc putin situatia :p. Si mama are de castigat calculatorul meu + monitor meu de lcd de 19". Al ei e vechi monitoru, are ecranul de 14" si e cat masina de spalat de mare laughing.

| juubi a răspuns:

Il virusezi