| Danut27445 a întrebat:

Am descarcat un joc si mi-a bagat virusi. Si acum nu pot sa deschid nimic sad nu stiti cum as putea face sa pot deschide fisierele? am antivirus dar nici ala nu vrea sa mai dea scanare. va rog mult daca ma puteti ajuta cat mai repede ca sa nu se strice. Nam windows-ul pe CD. il am descarcat in calculator si nu-l pot deschide... va rog mult ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Reinstaleaza windowsul!
bafta:-)!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi un cd e doar 1 leu mergi la cineva si scrii windowsul dupa care il instalezi nu e mare lucru big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca Trojan Remover! http://download.chip.eu/ro/Trojan-Remover-6.8.1_118919.html
Iti va elimina erorile.

| fldany2013 a răspuns:

Te duci la un prieten cu net, descarci widows-ul il tragi pe cd si dupa il instalezi! FUNDA?