| spiritul a întrebat:

Cum e turcul si pistolul... Dar daca pistolul e american?

Răspuns Câştigător
| yadora a răspuns:

Pai si turcul poate primi cetatenie americana...laughing

8 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Daca e, asta elaughing

| spiritul explică:

Chestia e cum e turcul... daca pistolul e american?

| Dan a răspuns:

Poate nu este american, este turc...

| bluerose a răspuns:

Mă zpăceşti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci pistolul e chinezesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Turcul va gandi ca el si va trage ca un american(made in china)laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Turcul tot turc ramane... oricare ar fi arma din mana lui.

| cappodonna a răspuns:

E imposibil odata ce TURCII luau biruri si pasalacuri de la toata lumea, la un momendat au condus lumea dar, iubind femeile au ajuns prada pierzaniei... Apropo stii ca sabia lui Stefan cel mare se gaseste intr-un muzeu la Istanbul; aceasta fiind acolo din secolul 15 adica de 500 de ani...stim de la istorie ca al nostru Stefan a pirdut doar o batalie -cu turcii...totusi astia i-au luat sabia...mda
-" Tu esti Stefan? "
-" Nu. "