| crezy a întrebat:

Cum este timpul in luna februarie

9 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Iti pot spune cum este in luna august.In februarie, numai Dumnezeu poate sa stie.

| wales a răspuns:

Nu ai specificat anul?

| CoquineNoire a răspuns:

Scurt, pentru ca e cea mai scurta luna.

| DorelSudoru a răspuns:

Frumos si cinstitlaughing

| ΔH a răspuns:

Ce intrebare tampita.
De unde-ai vrea sa stim noi?

| ILadyInBlack a răspuns:

Asta tine de stiinta sau de filozofie? Presupun ca va fi la fel ca in februarie de anul trecut.

| andreea_2617 a răspuns:

Frig este ultima luna de iarna

| CiicxuBăă a răspuns:

Ninge straight face O sa fie frig nah. ca doar e iarna... la soare nu rea sa te astepti da' nici macar nu stii ce mananci diseara ( poate, daca nu. maine ) si vrei sa stii cum e in februarie? Uite raspunsul : cum a fost si pana acumwinking

| Darly a răspuns:

Relativ