| raisssa a întrebat:

Va place luna februarie? de ce da? de ce nu?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da.Pentru ca e iarna.Pentru ca e noaptea mai lunga si pot sa dorm mai mult.Pentru ca inca mai pot face oameni de zapada si sa ma dau cu saniutabig grin
Si nu imi place atunci cand iau un bulgure in caplaughing

| Malvina24 a răspuns:

Da ca e mai scurta decat celelalte luni!*)

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu prea imi place...
Pentru ca a inceput scoalasad Si afara e urat...ploua...ninge sad
Abia astept sa vina Martielove struck

| Barajag a răspuns:

Imi place pentru ca primesc cadouribig grin

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Îmi place pentru că e ultima lună înaintea reînvierii. happy

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Da, pentru ca e mama nascuta in aceasta luna dar si euhappydoar pentru atatawinking

| Helvete a răspuns:

Nu, pentru ca e iarna... :-

| danutzsan a răspuns:

Da, mai ales că este luna în care m-am născut și fiind brașovean îmi place să schiez să patinez, sporturi care în februarie se practică foarte bine.

| Яùxsi a răspuns:

Nu [-x pentru ca e iarna si e frig big grin

| alinna_1696 a răspuns:

Nu:-s
E iarna, e frig, ploua, ninge, e urat afara.
Si nu mai zic de gheata de pe jos, motiv pentru care si acum ma doare fundul laughingwhistling

| razadeluna a răspuns:

Pentru ca inca e iarna, anotimpul meu preferat

| lucu a răspuns:

Da pentru ca a inceput semestru 2 si peste 4 luni se termina scoala normallaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, deoarece vine primavara, cel mai dezgustator anotimp.