| Dany20 a răspuns:

Organismele vii au abilitatea de a se adapta la mediul in care traiesc, implicit se schimba. Probabil ai auzit de Teoria Evolutionista, care spune ca organismele trec prin diferite etape de evolutie(adaptare, modificare genetica) de-a lungul generatiilor. Explicatia mea: Modificare genetica provocata de incercarea adaptarii la mediu.

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Poate fi orice mamifer având în vedere dentiţia.
Sau, poate fi ceva pus în mod intenţionat în acea capcană.
Oricum ar fi, probabilitatea să fie un mamifer evoluat sau mutant genetic de pe Pământ e mult mai mare decât aceea potrivit căreia acela este un extraterestru.

| TeooTeo a răspuns:

Nu cred in chiestii din astea :p
bye

| Progeniturã a răspuns:

Ala e Sméagol din Stapanul Inelelor

| WinterSoldier a răspuns:

E u cred ca a fost o specie mai rara de liliac fosilizat, dar daca se gaseste ceva rar tot cred ca este un extraterestru.
Dar daca te uiti dintr-un unghi chiar seamana cu Smeagol din Stapanul Inelelor!

| RiRihXd a răspuns:

Nu o explicam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni n-a observat ca titlul filmului era eronat rolling on the floor cum naiba sa prinzi soareci cu o capcana de ursi?