| SadBoyForever a întrebat:

Cum fac sa postez un videoclip pe canalul meu de youtube?

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Pentru upload intri pe youtube.com si in partea dreapta sus langa browse ai upload. Dai click pe upload dupa care apesi pe "Select files from computer" si incarci video-ul tau.

| superdorex a răspuns:

Pai e simplu dar sa fie facut de tine si sa-l ai in calculatorul tau altfel nu merge!

| SadBoyForever explică (pentru superdorex):

Pai si cum fac un videoclip? Il fac cu webcam? Imi explici te rog?

| stangaionut a răspuns:

Simplu cand esti conectat apare sus undeva langa numele tau de pe YT apare incarca sau upload si dai acolo si alegi ce fisiere vrei sa bagi pe YT bafta