| DorelSudoru a întrebat:

Cum il invoc pe dracu in caz ca exista?

22 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Intrebă pe @Cristi202 ca el a auzit ca a spus unii ca l-a vazut pe diavol si el crede, poate i-a spus si cum poti s-al invoci, de ce vrei sa bei un sprit cu el s-au sa o puneti de vreo omenie?

| harciog a răspuns:

N-ai cum sa-l invoci odata ce ii pui la indoiala existenta.

| DorelSudoru explică:

Da sunt nebun probleme?
@hombre Lam intrebat dar inca n-a raspuns
@harciog Nu cred pana nu vad dupa principiul asta merg
@fumaretul Laso mai moale cu legalele
@Bastet Vii cu mine?

| bebetho a răspuns:

Nu încerca să te foloseşti de metodele zvonite, inventate şi uşor modelate de cetăţenii care dispersează vestea din gură-n gură că vei fi dezamăgit.Am încercat şi eu procedeele alea şi n-a funcţionat.
Concluzie: Ori nu există dracu, ori nu toată lumea e demnă de a-l invoca, ori eu sunt dracu.Hmmm.

| Polaris a răspuns:

@Bastet - N-am nevoie de pisici, dar dacă chinui un om vin cu plăcere. big grin

| anyia a răspuns:

Trimite-i un SMS si invita-l la mall la o discutie.

| enverhoxha a răspuns:

Spui de 3 ori:! doG kcuF

| Bastet a răspuns:

Uite cum :
1. găseşte o pisică de două luni pe stradă.
2. găseşte nişte lumânări şi un marker să faci o pentagramă.
3.caută o 'rugăciune' adresată lui Satan pe net sau de la alte surse.
4.ia markerul şi fă o pentagramă încercuită cu vârful în jos în cimitir la ora 3, într-o zi de 13, preferabil vineri.
5. aprinde lumânările, ia pisica şi chinui-o până moare în interiorul pentagramei.
6.scoate-i organele afară, pune-le pe vârfurile pentagramei, dar păstrează inima şi mănânc-o.
7. spune rugăciunea adresată lui Satan şi jură-i credinţă.
8. aşteaptă să vină Satan.

| Bastet a răspuns:

Vin,vin,nu ratez o întâlnire cu Satan.

| ZZG a răspuns:

Say my name say my name \:d/

| Kazimir a răspuns:

Stii cum l`am chemat eu? am zis varianta de tatal nostru satanista si mi-a aparut rosu in bikini la brat cu Sadam Husein pe post de gagiu. Am ajuns sa facem un threesome gay intr-o padure de la marginea Bucurestiului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te dracu de Nebuun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa o hartie,incheie un contract cu el cerei ce vrei, si iscaleste-l cu sangele tau. dupa aia dai foc.dar nu cred ca esti atat de prost incat sa faci asa ceva, cum sant eu de nebun sa -ti spun acestea. spune doamne iarta-ne si alunga de la noi gandurile nebunesti.fiindca; puiule,DACA,exista,nu-ti pierde sufletul,pentru vesnicie,in iad,intr-o clipa de nebunie.da dovada de intelepciune, de gandire, si nu te juca.lasa-ti totusi o marja de eroare, si o mica portita de scapare.de ce? fiindca dracul e mult prea inteligent si smecher fata de noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti in oglinda.

| Rebecca a răspuns:

Fa un cerc de lumânări in forma de pentagramă... si dă-ţi foc laughing))

| Tzukushi a răspuns:

Ai de munca laughing

| alexandraplay a răspuns:

Du-te naibii de nebun!

| XxLorexX a răspuns:

Stiu eu... am auzit ca daca stai dupa ora 12 noaptea in fata oglinzii cu 2 cutite si 2 lumanari in maini si spui " drace, hai la lupta ", el iti apare si se lupta cu tine laughing Incearca si da-mi mesaj in privat daca a mers, ca eu nu am avut tupeul sa incerc rolling on the floor

| FumezClipe a răspuns:

Îl iubeşti.

| Manson5 a răspuns:

Nu raspunde la chemarile agramatilor.

| hello123 a răspuns:

Stiu eu: fa o pentagrama incercuita, ia un cutit in timp ce esti in mijlocul pentagramei, taie.ti venele si asteapta sa vina dupa tine si sa va plimbati putin pana in iad laughing

| Betty_Elena_1997 a răspuns:

Scrie pe google "Bucuria lui Satan" si-ti va da acolo tot ce ai nevoie: vraji, incantatii, masoni etc. straight face